شهرک صنعتی لیا جدید خ کاوشگران خ صنایع دستی خ پیشرفت قطعه چهار
ایران-قزوین

شرکت تولیدی و بازرگانی اورنگ جم آریا

این شرکت در سال 1385 در تهران تاسیس و با هدف فعالیتهای بازرگانی، شروع به کار کرد.

در اواخر سال 1396 در راستای اهداف بلند مدت خود در جهت توسعه فعالیتها، تامین محصولات نساجی شامل انواع نخ پلی استر و همزمان تولید بدون کارخانه نخ تکسچره را آغاز نمود.

با چشم اندازی وسیعتر با هدف اشتغال زایی وخودکفایی در تامین، تاسیس کارخانه در قزوین را در دستور کار خود قرار داد.

حفظ و ارتقای شرکت از طریق مدیریت پویا و اثربخش   و سرمایه گذاری در صنایع، پروژه‌ها و کسب و کارهای ملی و فراملی، بزرگ مقیاس و دانش بنیان و نوآورانه یک اصل است. این شرکت به دنبال آن است که با ارتقای هم افزایی در شرکت‌های زیرمجموعه، بهبود زنجیره تامین و زنجیره ارزش و بهره‌مندی از ظرفیت های بازار داخلی و خارجی و  نیز با استفاده از سرمایه انسانی توانمند که دارای دسترسی به اطلاعات روزامد و توانمندی تحلیل به موقع و جاری سازی ایده های نوآورانه و خلاق هستند، بازدهی مطلوب سرمایه گذاری و سودآوری پایدار داشته و از این راه امکان تاثیرگذاری مثبت بر فضای کسب و کار صنایع هدف را برای این شرکت میسر سازد.

در حال حاضر عمده محصولات قابل عرضه، بصورت داخلی تامین و محصولات در بسته بندی با برند اورنگ جم آریا (POY)تولید و تحویل می گردند.

سایر نخ ها نیز بصورت داخلی و خارجی تامین می شوند.

ظرفیت تحویل انواع نخ POY، DTY و FDYو اسپان تولید داخل جهت مصرف داخل و صادرات بسته به نیاز مشتری قابل مذاکره و تامین می باشد.

ظرفیت تحویل انواع نخ POY، DTY، FDY، ITY، PSYlLycraخارجی، بصورت تحویل فوری و یا وارداتی قابل مذاکره و تامین می باشد.همچنین بنا به درخواست و طبق نیاز مشتری، پروفورم از شرکتهای تولید کننده خارجی اخذ می گردد.در حال حاضر، کارخانه های تولید برونسپاری نخ تکسچره این شرکت در قزوین، زنجان، ایلام، تهران و یزد قرار دارند